• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

lg oled wall.jpg

Video ukázka nového Tv modelu od LG a to konkrétně  Wallpaper Signature OLED TV 55EJ5C-B. Televize využívá 55 palcový FHD panel, ano tato televize nemá 4K. Cena se bude pohybovat kolem 7.000 USD.

firefly-inspired-oleds-img_assist-400x167.jpgVědcům z Korejského výzkumného ústavu KAIST se podařilo vytvořit OLED, které mají o 60% větší světelnou extrakci a o 15% lepší pozorovací úhly. Využili k tomu zkoumání optických vlastností  světlušek, jenž emitují světlo pomocí drobných vzorovaných hierarchických struktur. Zatím tato technologie hledá průmyslového partnera na pomoc komercializovat tento nápad.  

id-tech-ex-oled-lighting-price-market-2016-2025-img_assist-400x228.jpgSpolečnost IDTechEx vydala nový report ohledně OLED osvětlení, v němž se zaměřuje na předpokládaný růst, který by v roce 2025 měl dosáhnout hodnoty 1.8 miliardy dolarů. I když se to může zdát jako vzdálená budoucnost, IDTechEx vidí vývoj pozitivně. Na přiložených grafech je znázorněná klesající cena panelů a síla trhu, která naopak pozvolna roste a od roku 2021 nabírá sílu. Jsou to samozřejmě jen předpoklady, jak se trhu s OLED bude dařit je ve hvězdách. Držíme OLED technologii palce.

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.