• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Philips DARKLIGHT

philips film

Ve filmu Darklight uvidíte nejlepší bikery, kteří vytvořili svět plný fantazie a emocí, kde světlo objímá pusté hory a husté lesy. Pozvali jsme nejlepší bikery na světě, profesionály s výjimečným talentem, kteří se rádi postaví každé výzvě. 

Graham Agassiz

Hory jsou pro Agassize opravdovou inspirací. Pochází z drsné oblasti Britské Kolumbie v Kanadě a jeho agresivní styl jízdy vychází z motokrosu, snowboardingu a lyžování ve volné přírodě.

Matt Hunter

Pro Matta představuje kolo naprostou svobodu. Jako dítě rád prozkoumával kopce a horské cesty. Skoky byly postupně vyšší a cesty agresivnější. Mohutné horské hřebeny a divoká krajina jsou jeho životní inspirací.

Matty Miles

Když Matty jezdí, dává do toho celé srdce a duši. Pochází z hornaté oblasti Britské Kolumbie, kde si osvojil jedinečný styl. Je to vášnivý biker každým coulem.

{youtube}S63rxS5kpNw{/youtube}

A ještě jedno podobné video na sněhu.

{youtube}QJ0bAAA-QQU{/youtube}

 

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.