• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

ITRI obdrželo dvě ceny R&D 100 Awards za vylepšení OLED a LED technologií

itriITRI obdrželo čtyři ceny z toho dvě v oblasti osvětlení v Las Vegas 13. listopadu. Tyto vylepšení byly vybrány jako vítězné mezi hromadou dalších inovativních produktů v IT a elektronice. Organizace byla oceněna za tyto vylepšení v OLED a LED technologii:

Plasmon-Coupled Organic Light-Emitting Diode (PCOLED)

Řeší problém s krátkou životností OLED modré světelné složky. Využívá materiálu, které emituje zelené světlo ke generaci červeného, modrého a zeleného bez použití barevných filtrů. Navíc PCOLED může navracet ztracenou energii, aby povrch plasmonu vyzařoval modré světlo s třikrát větší efektivitou. To může zvýšit životnost OLED displejů a zdrojů až na 300.000 hodin nebo 20 ohybů. Proběhla již úspěšná pilotní výroba a nic nebrání aby PCOLED byla revoluční technologie v OLED průmyslu.

Fluid-Driven Emergency Lighting

Vysoce svítivé LED svítidlo poháněné vodou, využívá vodu z hasícího systému trubic a požárních ostřikovačů v místnostech. Systém využívá energii vody a zaručuje zlepšenou viditelnost ve špatných podmínkách. Tato technologie může zlepšit bezpečnost během požáru a dát hasičům vetší šanci na záchranu postižených lidí při požáru.

 plasm1

plasm2

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.