• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Nová Škoda Superb dostala adaptivní světlomety

1450236119 88404Škodovka dostala nové bi-xenonové světlomety s fukcí AFS a denním LED přisvícením. Smart Light Assist Vám bude pomáhat při jízdě v noci a náladu při jízdě si můžete řídit vnitřním ambientním osvětlením. Systém AFS osvětluje silnici a okolí podle stylu jízdy a počasí. Tato funkce optimálně přizpůsobuje osvětlení silnice při různých situacích. Systém pracuje ve třech režimech: město, venkov a dálnice. Venkovský režim je aktivován od 0 od 15 km/h a mezi 50 a 90 km/h. Pravý a levý světelný modul je ve výchozí pozici. V městském módu je světlo vyzařováno do šířky a na kratší vzdálenost než u venkovského režimu, což pomáhá lepší přehlednosti ve městě a na přechodech. Městský mód je aktivován mezi 15 a 50 km/h. Třetí dálniční mód upřednostní svícení spíše do dálky, levý modul svítí trochu víše a směrem do leva zatímco pravý modul zůstává ve své výchozí pozici a je mu zvýšena intenzita.

Nedílnou částí AFS je přisvícení do zatáčky, které se aktivuje od 0 do 40 km/h. Systém na to využívá svítidla do mlhy.

Smart Light Assist také snímá protisvětlo od jiných vozidel díky multifunkční kameře. Světelný tok je automaticky ztlumen v určitých směrech. Tímto odpadá vypínání dálkových světlometů, systém je více citlivý, a vypíná dálková světla sám.

1450236121 93071

Volitelnou součástí nového Superbu je inovativní adaptivní osvětlení při nastupování do vozu. Welcome mód osvítí kliky a interiér unikátním světelným efektem a po nastartování přepne intenzitu, aby nerušila při řízení. Na výběr máte ze třech různých barev.

Další praktická věcička je umístění LED diody do klíčku, baterie umístěná uvnitř se dobíjí, když je klíček zasunutý v zapalování.

1450236124 65197

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.