• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

fdhc 100MEAN WELL  představil nový zdroj LED, série FDHC-100. Vydání řady FDHC -100 znamená, že společnost MEAN WELL nabízí široký výběr výrobků pro naše zákazníky a naše produkty,které lze aplikovat nejen na indický trh, ale i v jiných zemích. Řada FDHC-100 je speciálně navržena se střídavým přerušením střídavého napětí pro oblasti s nestabilním přívodem elektřiny. S takovou funkcí se zvyšuje spolehlivost LED ovladače a může dokonce prodloužit životnost svítidel. Pro sérii FDHC-100 jsou k dispozici dva hlavní výstupní proudy, typ FDHC-100-L (nastavitelný rozsah proudu od 490 m A do 1050 m A) a typ FDHC-100-H (nastavitelný od 1300 m A do 3000 m A) , které jsou s nízkým napětím <60 v provedení a dvojitou izolací splňující regulaci SELV pro použití v oblasti  osvětlení.

bd02a5d8 4c84 42d1 9749 5a41b172ee95Nová LED svítidla od Ledvance pro sklady, továrny a logistická centra, která doručují vysoké energetické úspory. Nyní k dispozici u velkoobchodníků. Svítidla přináší vysokou světelnou účinnost a ovládání pomocí protokolu DALI. Světelná účinnost svítidel dosahuje až 140 lumenů na watt a podporují nový moderní protokol DALI 2 a skrze něj mohou být ovládána. Novinkou je také DALI CLO, která udržuje konstantní světelný tok po dobu životnosti svítidla, jak uvádí výrobce je 50.000 hodin.

Bla bla test pozice 1 Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.