• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Wall-of-the-sun-closeup-Tokujin-Yoshioka-LG-OLED-img_assist-400x267.jpgLG Display představil instalaci na Euroluce, což je součást Design Weeku v Miláně. LG měla na výstavě dva stánky, přičemž první z nich navrhl Tokujin Yoshioka. Instalace Tokujina se nazývá Sluneční stěna a používá 30.000 LG OLED panelů instalovaných na zeď.

Audi-2016-TT-RS-taillights-img_assist-400x214.jpgV lednu 2016 Audi uvedlo, že model TT RS kupé 2016, bude první sériově vyráběné auto, které bude mít zadní svítilny vybavené OLED panely. Audi si s OLED technologií hraje již nějaký ten pátek, v roce 2016 představili 3 různé designy svítilen a v roce 2013 uvedli první prototypy. Oled panely dodává společnost Philips a Merck.

LG OLED Tunnel N Seoul Tower img assist 401x206LG Electronics a LG Display budou instalovat několik obřích OLED struktur za využití OLED televizí ve věži N Soul Tower. LG bude instalovat televize ve tvarech jako je tunel, vlna a válec.  LG využije 250, 55 palcových OLED televizních panelů. LG se rozhodlo zviditelnit jejich OLED tv pomocí agresivním marketingem. Pár dní před tímto společnost předvedla OLED displej o velikosti 13x8 metrů na letišti v Soulu, kde použila 140 55 palcových OLED panelů.

Zdroj: OLEDnet.com

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.