Bla bla test pozice 1 Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1

osram uvex 1Společně se společností Uvex, Osram představil první produkty pro sériovou výrobu, které dokáží svítit. Na mezinárodním veletrhu pro bezpečnost, bezpečí a zdraví při práci společně s Uvex prezentoval bezpečností vesty, a bundy s aktivním osvětlení od společnosti Osram. Samozřejmě využívají nejmodernější technologii na bázi LED, jsou napájeny z baterií, které je možné nabíjet skrze USB port. Oblečení může být práno jako obvykle v klasické pračce. 

Feb23 CreeSpolečnost Cree představila novou sérii svých LED XLamp CMA High Current optimalizovanou pro vysoké proudy. CMA LED doručují až dvaapůlkrát více světelného toku než standartní CXA2. Nové LED jsou plně kompatibilní s již existujícím ekosystémem držáků a optik pro CXA2 sérii. Dodání v klasických teplotách a CRI s dokonce jednou výjimkou a to CRI až 98.

sam q ledSamsung uvedl novou sérii Q LED se super výkonem

Samsung Electronics, světový lídr ve výrobě LED komponent, dnes oznámil uvedení nové série Q, pro prémiová vnitřní svítidla, kde je vyžadována vysoká světlená účinnost. Série Q dosahuje účinnosti až 200 lumenů na watt, což je jedna z nejvyšších účinností v porovnání s ostatními výrobci LED zdrojů. To umožňuje dosahovat svítidlům účinnosti kolem 150lm/W.