bd02a5d8 4c84 42d1 9749 5a41b172ee95Nová LED svítidla od Ledvance pro sklady, továrny a logistická centra, která doručují vysoké energetické úspory. Nyní k dispozici u velkoobchodníků. Svítidla přináší vysokou světelnou účinnost a ovládání pomocí protokolu DALI. Světelná účinnost svítidel dosahuje až 140 lumenů na watt a podporují nový moderní protokol DALI 2 a skrze něj mohou být ovládána. Novinkou je také DALI CLO, která udržuje konstantní světelný tok po dobu životnosti svítidla, jak uvádí výrobce je 50.000 hodin.

Bla bla test pozice 1 Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1Bla bla test pozice 1

osram uvex 1Společně se společností Uvex, Osram představil první produkty pro sériovou výrobu, které dokáží svítit. Na mezinárodním veletrhu pro bezpečnost, bezpečí a zdraví při práci společně s Uvex prezentoval bezpečností vesty, a bundy s aktivním osvětlení od společnosti Osram. Samozřejmě využívají nejmodernější technologii na bázi LED, jsou napájeny z baterií, které je možné nabíjet skrze USB port. Oblečení může být práno jako obvykle v klasické pračce. 

Feb23 CreeSpolečnost Cree představila novou sérii svých LED XLamp CMA High Current optimalizovanou pro vysoké proudy. CMA LED doručují až dvaapůlkrát více světelného toku než standartní CXA2. Nové LED jsou plně kompatibilní s již existujícím ekosystémem držáků a optik pro CXA2 sérii. Dodání v klasických teplotách a CRI s dokonce jednou výjimkou a to CRI až 98.