Encelium Technlogies, lídr v oblasti inovačního řízení spotřeby energie a systémů řízení osvětlení, vyvinula Polaris 3D, další generaci softwaru pro řízení osvětlení Energy Control System. K představení došlo na veletrhu Lightfair 2011 ve Philadelphii.

Nový software bude k dispozici v srpnu, nabízí pohled na budovu v rozsahu 360 ° a tří rozměrnou navigaci mezi podlažími, která umožňuje snadnější navigaci.

Software umožňuje řízení správci pomocí webového prohlížeče, samozřejmostí je funkce drag and drop, řazení místností do skupin a pak kontrolování jako celek. Polaris 3D umožnuje změnit úroveň osvětlení kdekoli v areálu, měnit výchozí úrovně a nastavení časových harmonogramů osvětlení.

 

polaris3d

 

Více informací o produktu najdete v sekci videa. 

http://www.top-osvetleni.cz/videa/15-videa/76-polaris-3d-on-line-ovladani-osvetleni

Optogan otevře největší LED továrnu ve východní Evropě

Místopředseda vlády Ruské federace Sergej Ivanov dnes představil nový závod společnosti Optogan v Petrohradě. Celková investice 3,35 miliardy rublů (80 milionů eur) do výroby LED komponent a modulů ve východní Evropě a SNS. Továrna, která bude zaměstnávat až 8000 lidí, pokrývá 15.000 m2 z toho 5.000 m2 jako velmi čisté prostředí. První výrobní linka má roční výrobní kapacitu 360 milionů LED diod a je naplánováno další rozšíření výrobních kapacit.

 

optogan