• DIALux evo 8.0
    DIALux evo 8.0
  • DIALux školení
    DIALux školení

Školení DIALux

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

Výpočty osvětlení

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

Návrhy osvětlení

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

Dodávky osvětlení

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci. Více zde.

Vyšel nový software pro optický design od společnosti Optical Engineering - ASAP 2010 V1R1 nyní k dispozici. Breault Research Organization (BRO), globální poskytovatel softwarových virtuálních prototypů, optických přístrojů a inženýrských služeb, vydal novou verzi Advanced Systems Analysis Program (ASAP). ASAP 2010 V1R1 obsahuje nové funkce a spousty vylepšení.

• Přidány zdroje světla - přes 40 nových modelů, Luxeon, Osram, Philips a Bridgelux.
• Přidány modely do scatter knihovny - Nové Alanod MIRO, MoldTech, Tenibac.
• Vylepšený BRO Digitizer
• Vylepšené REMOTE - lepší práci se soubory, přístup z skriptování, a nové nástroje pro sčítání a průměrování výsledků.
• Fotometrické přenosy dat - Import a export souborů v EULUMDAT a IES LM-63-02 formátech.
• ASAP / CATIA Interoperabilita - Otevření nativních souborů z CATIA V5 R13 ®
• Dvouosé Birefringence
• Další vylepšení - Desítky dalších vylepšení a zákazníkem-požadované změny.

 

asapv1r1

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.