• DIALux evo 7.1
    DIALux evo 7.1
  • DIALux školení
    DIALux školení

Školení DIALux

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

Výpočty osvětlení

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

Návrhy osvětlení

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

Dodávky osvětlení

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci. Více zde.

Cree XLamp MX-6 LED


Cree Inc, zjednodušila design vnitřního LED svítidla pro nově optimalizované XLamp MX-6 LED diody, které se vyznačují vyšším světelným tokem, delší životností a vyšší CRI (LM-80). Cree také dokončil zkoušky LED MX-6, které mohou umožnit rychlejší uvádění výrobků na trh pro výrobce při navrhování příslušenství označené ENERGY STAR.


XLamp MX-6 LED diody jsou nyní k dispozici nabízející výkon 122 lumenů při 300 mA v chladné bílé (6000K) a až 100 lumenů při 300 mA v teplé bílé (3000K). MX-6 LED diody jsou nyní k dispozici také s minimálním 80 CRI v teplé bílé (2600K - 4300K) pro standardní i vysoce napěťové konfigurace.

 

Životnost je více jak 150 000 hodin za použití ENERGY STAR metod. Při použití ve 24 hodinovém provozu, doba životnosti dosahuje více než 17 let.

 

mx6

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.