• DIALux evo 8.0
    DIALux evo 8.0
  • DIALux školení
    DIALux školení

Školení DIALux

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

Výpočty osvětlení

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

Návrhy osvětlení

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

Dodávky osvětlení

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci. Více zde.

cree led cip

Cree Inc. rozšířil sérii Cree Edge High Output (HO) LED svítidla s technologií TrueWhite o nové prvky s CRI 90, určené do venkovních prostor. Vysoce výkonná svítidla s úžasným podáním barev při 5000K navržené pro prodejce automobilů, venkovní aplikace a další případy, kde jsou vyžadovány vysoké požadavky na kvalitu osvětlení. Nová technologie Cree Automotive FrontlineOptic, zaručuje precisní doručení světla  s tím, že je připravena plně nahradit stávající metal halidové zdroje, které jsou často využívání jako zdroj světla v lampách. V porovnání s metal halidovými zdroji, kde se ztráta světleného toku v čase pohybuje kolem 40% za rok, Cree Edge HO TrueWhite svítidla zaručují výborný světlený výkon a výborné podání barev a šetří až 70% elektrické energie. Na tyto nová svítidla bude poskytována záruka až 10 let. Více informací na www.cree.com/lighting/EdgeHO.

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.