• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Revoluční "Technologie optického tisku"

LuXeXceL úspěšně vyvinul a patentoval technologii digitálního tisku, která dokáže generovat troj-rozměrné optiky jenž se používají pro výrobu optik a světelně distribučních struktur. Tyto inovativní prvky ve výrobě, se okamžitě promítnou do celkové výroby LED osvětlení.


Nové energeticky úsporné LED svítidla mohou být uvedeny na trh mnohem rychleji, levněji a s větší flexibilitou. A co víc, digitální technologie tisku rovněž otevírá nové možnosti pro nový design LED osvětlení.


Richard van de Vrie, generální ředitel LUXeXceL: " Jsem nadšený, že náš tým uspěl ve výrobě této digitální technologie použitelné při vývoji LED osvětlovací optiky. Optický tisk se také stane základní technologií pro mnoho jiných cílových trhů"


"Drahé nástroje a dlouhé doby vývoje optiky jsou určitě věcí minulosti a výrobci již nebudou muset uchovávat velké zásoby různých objektivů, protože mohou být vytištěny pouhým klepnutím na tlačítko" Technologie dokáže ušetřit náklady na dopravu, protože optiku je možné poslat digitálně na tiskárnu kdekoli na světě." dodává Kurt, CTO.

 

luxexcel_optic

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.