• DIALux evo 8.0
    DIALux evo 8.0
  • DIALux školení
    DIALux školení

Školení DIALux

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

Výpočty osvětlení

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

Návrhy osvětlení

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

Dodávky osvětlení

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci. Více zde.

DIlitronics představuje inovativní ovladač pro LED diody. MCC16 byl vyvinut speciálně pro vnitřní použití. Kompaktní design v kombinaci s DMX, TCP/IP nebo DALI rozhraním a schopností ovládat až 16 LED modulů je revoluční a otevírá zcela nové koncepce pro využití LED osvětlení v interiéru. Využití pro osvětlení pracovní desky, bodové osvětlení pro hotely a bary nebo flexibilní plošné osvětlení pro konferenční a seminární místnosti.

 

MCC16

 

Srdcem MCC16 je inovativní DIL16CL01 LED ovladač. Tento LED čip, vyvinutý dilitroncs umožňuje úsporu prostoru a přímý přístup ke každému jednotlivému LED kanálu prostřednictvím integrovaného komunikačního rozhraní. Hlavním rysem MCC16 je TCP/IP rozhraní. Použiti TCP/IP ve světelné technice není zcela nové, ale jen málo výrobků osvětlovací techniky bylo vyvinuto na základě tohoto protokolu. Jeho výhody jsou zřejmé: přenos velkého množství informací, a to díky extrémně velké šířce pásma, kontrola velkého množství světelných zdrojů, díky téměř neomezenému rozsahu adres.

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.