• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Inovativní LED ovladač dilitronics

DIlitronics představuje inovativní ovladač pro LED diody. MCC16 byl vyvinut speciálně pro vnitřní použití. Kompaktní design v kombinaci s DMX, TCP/IP nebo DALI rozhraním a schopností ovládat až 16 LED modulů je revoluční a otevírá zcela nové koncepce pro využití LED osvětlení v interiéru. Využití pro osvětlení pracovní desky, bodové osvětlení pro hotely a bary nebo flexibilní plošné osvětlení pro konferenční a seminární místnosti.

 

MCC16

 

Srdcem MCC16 je inovativní DIL16CL01 LED ovladač. Tento LED čip, vyvinutý dilitroncs umožňuje úsporu prostoru a přímý přístup ke každému jednotlivému LED kanálu prostřednictvím integrovaného komunikačního rozhraní. Hlavním rysem MCC16 je TCP/IP rozhraní. Použiti TCP/IP ve světelné technice není zcela nové, ale jen málo výrobků osvětlovací techniky bylo vyvinuto na základě tohoto protokolu. Jeho výhody jsou zřejmé: přenos velkého množství informací, a to díky extrémně velké šířce pásma, kontrola velkého množství světelných zdrojů, díky téměř neomezenému rozsahu adres.

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.