• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Pracovní skupina pro výzkum osvětlení testuje nové LED - cena L Prize

Přední Americký výrobce LED osvětlení, Vědecká skupina pro výzkum osvětlení, dnes oznámila Americkému energetickému úřadu vývoj vysoce efektivní náhrady za klasickou 60 W žárovku, jenž se bude ucházet o cenu v Bright Tomorrow Lighting Prize (Cena L). 

 

LSG_and_LPI zarovka


Spojením společností Energy Independence a Security Act v roce 2007, vznikla Cena L k prezentování  vývoje vysoce efektivních a kvalitních LED náhrad za tradiční 60W žárovku - nejběžnější a široce používaná v Americe. Osvětlení zabírá 25 % z celkové spotřeby elektrické energie a LED osvětlení je  výborná cesta jak tuto hodnotu razantně snížit.


Poté co byla oznámena Cena L, vypadala kritéria futuristicky a nedosažitelně, vyžadovala práci ve stávající patici a musela být 6x úspornější (měřeno v lumenech vyprodukovaných na Watt) než klasická žárovka a dvakrát efektivnější než nové zářivky při splnění vysokých standardů pro podání barev, životnosti, kvality ceny a dostupnosti.

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.