• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Excelent Kolej roku Light show 2013

light show cb

Unikátní světelná show míří do 3 měst!


Excelent Kolej roku Light show přináší dechberoucí kombinaci světelných efektů z lamp instalovaných v kolejních pokojích a melodií známých skladeb. Zažij to s námi poprvé i v Č. Budějovicích!

ČESKÉ BUDĚJOVICE, areál kolejí Jihočeské univerzity ČTYŘI DVORY
16. DUBNA 2013 od 18:00

 

18-21 hodin: vystoupení studentských kapel, party pod širým nebem!
21-22 hodin: LIGHT SHOW made by original P.I.W.O. crew (Pl)
22:30 hodin: navazuje studentská afterparty v klubu K2

 

Těší se na tebe moderátor Kazma (Ranní mejdan @ Fajn Rádio, One Man Show @ Stream), celá crew P.I.W.O., Excelent Kolej roku, Studenta.cz a studenti z AIESEC a ISC. Rozzáříme studentské koleje JU v Budějovicích! 

 

Hra světel pokračuje. Předveď se a vytvoř vlastní animaci!
http://www.piwo.pwr.wroc.pl/konkurs?lang=en

 

LIGHT SHOW je součástí soutěže o nej VŠ kolej – Excelent Kolej roku 2013. Jsi spokojený na své koleji nebo bys rád nějakou zkritizoval? Nestyď se a hlasuj s kamarády v boji o nejlepší kolej.
V sázce je hlavní cena: 10 000 piv Excelent od Gambrinusu a 3 000 baget Simply Fresh od Hamé!

{youtube}oQxku7XOfcQ|853|480{/youtube} 

 

 

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.