• DIALux evo 8.0
    DIALux evo 8.0
  • DIALux školení
    DIALux školení

Školení DIALux

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

Výpočty osvětlení

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

Návrhy osvětlení

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

Dodávky osvětlení

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci. Více zde.

light show cb

Unikátní světelná show míří do 3 měst!


Excelent Kolej roku Light show přináší dechberoucí kombinaci světelných efektů z lamp instalovaných v kolejních pokojích a melodií známých skladeb. Zažij to s námi poprvé i v Č. Budějovicích!

ČESKÉ BUDĚJOVICE, areál kolejí Jihočeské univerzity ČTYŘI DVORY
16. DUBNA 2013 od 18:00

 

18-21 hodin: vystoupení studentských kapel, party pod širým nebem!
21-22 hodin: LIGHT SHOW made by original P.I.W.O. crew (Pl)
22:30 hodin: navazuje studentská afterparty v klubu K2

 

Těší se na tebe moderátor Kazma (Ranní mejdan @ Fajn Rádio, One Man Show @ Stream), celá crew P.I.W.O., Excelent Kolej roku, Studenta.cz a studenti z AIESEC a ISC. Rozzáříme studentské koleje JU v Budějovicích! 

 

Hra světel pokračuje. Předveď se a vytvoř vlastní animaci!
http://www.piwo.pwr.wroc.pl/konkurs?lang=en

 

LIGHT SHOW je součástí soutěže o nej VŠ kolej – Excelent Kolej roku 2013. Jsi spokojený na své koleji nebo bys rád nějakou zkritizoval? Nestyď se a hlasuj s kamarády v boji o nejlepší kolej.
V sázce je hlavní cena: 10 000 piv Excelent od Gambrinusu a 3 000 baget Simply Fresh od Hamé!

 

 

 

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.