• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Důležité upozornění - oznámení společnosti PHILIPS Slovakia, s. r. o.

endura led

Slovenská obchodná inšpekcia, v záujme ochrany spotrebiteľov na základe informácie od spoločnosti Philips Slovakia, s. r. o. oznamuje: Spoločnosť Philips Slovakia, s.r.o. žiada spotrebiteľov, ktorí si kúpili nižšie špecifikovaný svetelný zdroj zn. Philips - MASTER LEDbulb D 12-60W E27 2700K A60, aby ho prestali používať a vrátili späť spoločnosti Philips Slovakia, s. r. o., ktorá Vám vráti jeho plnú cenu.

Ide o svetelný zdroj o veľkosti cca 127,2 mm s priemerom 61 mm, ktorý má kovové teleso striebornej farby so žltou hlavicou.

 

Sťahovanie z predaja sa týka výlučne šarží výrobkov, vyrobených v mesiacoch október, november a december 2012. Dátum výroby je vyznačený priamo na zdroji čiernym písmom na sivej obruči nad päticou a uvedené mesiace sú označené ako 2K, 2L alebo 2M. Podľa tohto znaku spoznáte, či sa Vás táto informácia týka. Dátum výroby je vyznačený tiež na balení výrobku.

 

du philips svetelny zdroj2 

Pokiaľ Váš výrobok nebol vyrobený v uvedenom období, sťahovanie sa Vás netýka a máte bezpečný výrobok bez vád. Sťahovanie z predaja sa tiež netýka iných výrobkov zn. Philips. Dotknuté výrobky boli na území Slovenskej republiky predávané v období od októbra 2012 do mája 2013.

 

Počas prevádzky svetelného zdroja (žiarovka svieti) môže dôjsť k prestupu elektrického prúdu na teleso a v prípade priameho dotyku s telesom hrozí spotrebiteľovi elektrický šok. Doposiaľ neboli takéto prípady v Slovenskej republike zaznamenané.

 

Viac informácií dostanete na telefónnom čísle 00800 7445 4775, na ktorom Vám budú poskytnuté ďalšie informácie, napríklad či sa Vás toto oznámenie týka ako aj poskytnutá asistencia pri vrátení výrobku.

 

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.