• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

LED odborné sympozium 2011 v rakouském Bregenzu, 27-29. září.

LED odborné sympozium + výstava 2011 "Technologie LED osvětlení - nejlepší přístup" v rakouském Bregenzu, 27-29. září.

LED odborné symposium si klade ta cíl stát se v Evropě především místem setkání odborníků v oblasti osvětlení průmyslu a výzkumu. Sympozium se týká osvětlovací technologie LED a OLED, lampy a moduly se zaměřením na nový systémový přístup, nové součásti a design.

LOS 2011 je místo, kde můžete získat nejnovější informace o nejnovějších technologiích. Mezinárodní sympozium bude zaměřené na uživatele, LED osvětlovací technologii a její aplikaci. Výstava bude probíhat současně s LOS.

LED technologie má velký vliv na vývoj nových řešení osvětlení a uplatňuje se ve všech fázích osvětlení. Symposium je plánováno, aby se stalo každoroční událostí - nabízí ucelený program, který se zabývá těmito tématy.

Specialisté z celého světa předloží své nejnovější, dosud nepublikované technologie a prezentace. Jsou k dispozici také podrobné technické jednání v průběhu akce.

 

  

 

 

Diskutovaná témata:

Evoluce LED osvětlení

Technologie pro zvýšení účinnosti bílých LED systémů

Technologie pro míchání LED světla

Spolehlivost LED osvětlení

Standardizace a měření LED osvětlení

Design a nástroje LED osvětlení

Zlepšení nákladů na výrobní proces LED osvětlení

Duševní vlastnictví

 

Místo konání:

Festspielhaus Bregenz

Platz der Wiener Symphoniker 1

6900 Bregenz Rakousko

http://www.festspielhausbregenz.at

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.