• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

PRAŽSKÝ VELETRH FOR ELECTRON 2013 PŘINESE ŘADU NOVINEK

elektron

Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky – FOR ELECTRON 2013 se bude konat 19. – 21. listopadu 2013 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Souběžně s ním se budou konat veletrhy FOR ELECTRON MOTION – 1. veletrh elektromobilních, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury, FOR ENERGO – 2. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION – 2. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky. 

 

 

 

Nově se také k souběhu přidá mezinárodní odborný veletrh technického zařízení služeb – VODA – KLIMA – VYTÁPĚNÍ.

Dva nové souběžné veletrhy

Novinkou pro rok 2013 je specializovaný veletrh na téma elektromobility – FOR ELECTRON MOTION a mezinárodní odborný veletrh technického zařízení služeb – VODA – KLIMA – VYTÁPĚNÍ. Veletrh FOR ELECTRON MOTION nabídne jedinečnou přehlídku elektrických, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury. Návštěvníky čekají testovací jízdy s elektromobily a hybridy, představení technologií a vizí budoucnosti v ekologické dopravě, doprovodný program za účasti odborníků z oblasti elektromobility a také praktické zkušenosti s provozem elektromobilů.

Areál PVA EXPO PRAHA Letňany

Dne 12. 10. 2012 byl zahájen provoz dvou nově vybudovaných hal 3 a 4 o celkové ploše 8 200 m2. V současné době se jedná o nejmodernější veletržní prostory v Praze.
Haly jsou vybaveny moderním plynovým vytápěním s cirkulací teplého vzduchu, normovaným osvětlením a nejmodernějšími prvky protipožární ochrany. Nosné ocelové rámy jsou dimenzovány na přetížení až 100 kg na 1 metr délky a umožnují tak bezproblémové zavěšování různých konstrukcí podle potřeb vystavovatelů. Obě haly jsou propojeny vstupní halou o rozloze 1 600 m2, kde bude umístěno zázemí potřebné pro konání veletržních, sportovních, kulturních i společenských akcí.

Záštitu nad veletrhem převzala i Českomoravská elektrotechnická asociace

Záštitu nad veletrhem převzali opět Ministerstvo průmyslu a obchodu nebo Svaz průmyslu a dopravy České republiky. Nově veletrh získal záštitu od Českomoravské elektrotechnické asociace, která sdružuje právnické i fyzické osoby z elektronického a elektrotechnického průmyslu, zdravotnické techniky, informačních služeb a další firmy s příbuznou výrobní orientací či obchodními zájmy.

Již přihlášené firmy

V současné době je na veletrh přihlášena řada významných firem jako například ABB – divize Elektro Praga, Eaton Elektrotechnika, Pražská energetika, Kopos Kolín, Lapp Kabel, Helukabel CZ, Starmans electronics, Dinel, Tecon, Thonauer, Turck, Kardex a další.

Doprovodný program

Pečlivě je také připravován doprovodný program souběžných veletrhů ve spolupráci s odborníky a mediálními partnery.

V rámci veletrhu FOR ELECTRON se uskuteční například konference „Přenos a distribuce elektrické energie“ od společnosti b.i.d. service, která se na oblast konferencí přímo specializuje. Také společnost Sdělovací technika pro Vás připravila konferenci, a to hned dvoudenní. Jedním z témat je „ RFID  a NFC Future“, které se bude věnovat rozvoji těchto technologií a jejich aplikací v řadě oblastí. V druhém případě se jedná o téma „Zelená elektronika“, které bude pojednávat o vlivu aplikací elektroniky na životní prostředí. Zajímavosti v oboru robotiky pak představí společnost Trade Media International.

Na této konferenci se budou prezentovat nabídky robotů a předvedena bude také názorná ukázka robota v praxi. Více o doprovodném programu naleznete na webových stránkách veletrhu FOR ELECTRON a souběžných.

Nebudou samozřejmě chybět veletržní soutěže pro návštěvníky, ani soutěže o nejinovativnější výrobek GRAND PRIX a o nejzdařilejší expozici TOP EXPO pro vystavovatele.

V tuto chvíli je stále možné se na veletrh přihlásit. Kompletní přihláškovou dokumentaci včetně cen najdou zájemci na stránkách veletrhů: www.electroncz.czwww.forenergo.czwww.forautomation.cz  a www.forelectronmotion.cz.
Více informací naleznete také na www.abf.cz

ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: forTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.