• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Workshop IV: Světlo - Akce, Svante Grogarn (SWE)

isd work

Dílna se zaměří na kontext světla a akce na scéně - koncepci světelného řešení pro živé svícení a improvizaci, na vzájemný vztah operátora a performera, jejich „napojení“, citlivou interakci a na principy dynamiky pohybu vůči světelným změnám či naopak. Lektorský přístup se orientuje více na pozici operátora živého představení jakožto empatického spolutvůrce divadelního prožitku jehož je součástí, spíše než na technické aspekty práce, které jsou jen prostředkem vlastní, do jisté míry improvizační, hry světel. 

Svante Grogarn (SWE)
V ČR se v minulosti představil například světelným designem představení 40 Monologues choreografa a tanečníka Julyana Hamiltona. S ním či choreografem Stevenem Paxtonem vytvořil řadu site-specific projektů. Pracuje jako světelný designér, režisér, scénograf a lektor dramatického projevu, věnuje se také práci s chorálními tělesy. Významným prvkem jeho práce je muzikalita, hudba či harmonie určující atmosféru, emotivní východisko vlastního pohybu a světelného řešení. 
(www.grogarn.com)


Datum: 29.11. – 1.12.2013
pátek 17:00 – 20:00 / sobota a neděle 10:00 – 18:00

Místo konání: Konzervatoř Duncan centre, Branická 41, Praha 4

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.