• DIALux evo 7.1
    DIALux evo 7.1
  • DIALux školení
    DIALux školení

Školení DIALux

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

Výpočty osvětlení

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

Návrhy osvětlení

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

Dodávky osvětlení

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci. Více zde.

panasonicPanasonic má v úmyslu zastavit v Indonésii výrobu fluorescentních světelných zdrojů koncem června 2015 a propustit tak 700 zaměstnanců továrny.

Plány vyplívají z postupného reorganizování společnosti a zajistit tím profit z tohoto druhu byznysu.

Světelný byznys, obsahující žárovky a fluorescentní zdroje byl pro Panasonic hlavní zdroj příjmů. Rozvoj LED byl nicméně důsledkem reorganizace společnosti a změny strategie.

Okolo 90 procent světelných zdrojů Panasonicu bylo vyrobeno právě v Indonésii a prodáno v Japonsku, ale slábnoucí Japonská měna Jen, snížila i tak malé zisky společnosti.

Společnost pracovala se ziskovou marží 4,7% v roce 2014. Poté plánovala zvýšit prodeje o 8% na 342.3 miliardy Japonských Jenů (USD 2.76 miliardy), a zvýšit tím zisk na 6.1%. Do té doby se společnost bude zaměřovat výhradně na LED osvětlení, po které je rostoucí poptávka.

Tento fiskální rok, Panasonic plánuje zvýšit příjmy z osvětlení, vzduchotechniky, materiálů a tří dalších odvětvích, které dosahují obratu přes 300 miliard Japonských Jenů a ziskem menším než 5%.

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.