• DIALux evo 8.0
    DIALux evo 8.0
  • DIALux školení
    DIALux školení

Školení DIALux

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

Výpočty osvětlení

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

Návrhy osvětlení

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

Dodávky osvětlení

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci. Více zde.

philips film

Ve filmu Darklight uvidíte nejlepší bikery, kteří vytvořili svět plný fantazie a emocí, kde světlo objímá pusté hory a husté lesy. Pozvali jsme nejlepší bikery na světě, profesionály s výjimečným talentem, kteří se rádi postaví každé výzvě. 

Graham Agassiz

Hory jsou pro Agassize opravdovou inspirací. Pochází z drsné oblasti Britské Kolumbie v Kanadě a jeho agresivní styl jízdy vychází z motokrosu, snowboardingu a lyžování ve volné přírodě.

Matt Hunter

Pro Matta představuje kolo naprostou svobodu. Jako dítě rád prozkoumával kopce a horské cesty. Skoky byly postupně vyšší a cesty agresivnější. Mohutné horské hřebeny a divoká krajina jsou jeho životní inspirací.

Matty Miles

Když Matty jezdí, dává do toho celé srdce a duši. Pochází z hornaté oblasti Britské Kolumbie, kde si osvojil jedinečný styl. Je to vášnivý biker každým coulem.

A ještě jedno podobné video na sněhu.

 

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.