• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Soutěž Lighting for Tomorrow 2010

Dne 20 až 22. září v Las Vegas, Nevada, se konala soutěž Lighting for Tomorrow 2010 (Osvětlení zítřka). Americká asociace osvětlení vyhlásila vítěze a samozřejme předala ceny.

Celkem se učastnilo 50 zařízení, z kterých bylo vybráno 9 výherců. Vítězové SSL (Solid State Lighting) byli vybráni zkušenou porotou na základě barevneho podání, barev, množství a rozložení světla, celkový estetický vzhled a efektivita aplikace. Vítězové soutěže ovládání byly vybráni za základě funkčnosti, hodnot, snadnost instalace, snadnost použití, inovace, schopnost propojení s jinými systémy a přizpůsobivosti ke stávajícím svítidlům.

Vítězové SSL jednotek

1) Kichler Lighting obdržel dvě ceny, jedna za jeho Design Pro LED Broad Roof LED Path & Spread Light a druhou za Design Pro LED Modular and Disc System.
2) Edge Lighting také odbržel dvě ceny za Scope LED Pendant a Scope LED Monorail/Track Light.
3) Albeo Technologies Inc. za Agito Intelligent Task Light
4) Blackstone International Ltd. za Sunter Architect LED Desk Lamp.
5) Cree LED Lighting za jejich CR6 Downlight.

Vítež SSL nejlepší náhrada

6) Philips Lighting za EduraLED A19 Lamp.

Vítězové ovládání osvětlení

7) Leviton Manufacturing Co., Inc. dostal cenu za Decora CFL Slide Dimmer.
8) Lutron Electronics Co., Inc. dostal cenu za Radio Powr Savr Occupancy/Vacancy Sensor with Maestro Wireless Switch and
9) Legrand/ Pass & Seymour dostal cenu za RT1 7-Button Timer.

Více informací zde: http://www.lightingfortomorrow.org/2010/10winners.shtml

 

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.