• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Light Art expozice v Eindhovenu bude uzavřena do konce roku 2010

Light Art muzeum (Centrum Kunstlicht in de Kunst) v nizozemském Eindhovenu, přestane existovat do konce tohoto roku. Muzeum je nuceno uzavřít své brány kvůli nedostatku finančních prostředků.

Od roku 2002 sídlelo muzeum v první závodu Philips na zářivky, v centru Eindhovenu. Závod prošel velmi úspěšným vývojem, díky početným týmem dobrovolníků a velkorysé finanční podpoře společnosti Philips.


Muzeum, které je jediné muzeum na světě, se zaměřuje na LightArt, organizovalo mnoho významných výstav, a získalo národní a mezinárodní uznání.

Nyní muzeu čelí finančním obtížím, způsobených zhoršující se ekonomickou situací, která vyústila v klesající dotaci a sponzorských příjmům. I přes finanční pomoc nabízející Philips, aby pokračovalo muzeum v běhu byly výsledky negativní, město Eindhoven stáhlo svou podporu.

Po pečlivém zvážení se rada muzea rozhodla zastavit veškeré muzejní činnosti do konce roku 2010. Sbírky budou uloženy ve skladu, až do konečného rozhodnutí o budoucnosti.

Současná výstava "Kdo se bojí červené, žluté a zelené" od mladého čínského umělce Li Hui, bude otevřena až do 5. prosince, po kterém muzeum zavře své brány.

Pro další informace o uzavření, můžete kontaktovat John Jaspers, ředitel muzea.
Telefon: 31 40 2755183
www.kunstlichtkunst.nl

Philipsfabriekje%20525

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.