• DIALux evo 8.0
    DIALux evo 8.0
  • DIALux školení
    DIALux školení

Školení DIALux

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

Výpočty osvětlení

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

Návrhy osvětlení

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

Dodávky osvětlení

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci. Více zde.

Ko bulbsKlasická stará žárovka se už nebude vyrábět. V Evropské unii se takový zákaz připravuje pro rok 2012 - v prosinci 2008 se na tom sshodla Evropské komise. Návrh bude vypadat takto, od září 2009 zakázán prodej čirých žárovek o příkonu nad 80 W a také veškerých žárovek s (bílou, mléčnou) baňkou. Zákaz vstoupí v platnost, pokud ho Evropský parlament do 15. 3. 2009 neodmítne - o odmítnutí bylo 17. 2. 2009 hlasováno ve Výboru pro životní prostředí a nebylo výborem schváleno (14 hlasů pro, 44 proti). Návrh se týká pouze všesměrových žárovek pro běžné použití; na žárovky směrové (reflektorové apod.) se má vztahovat samostatná směrnice, žárovky pro speciální účely zatím zakázány nebudou.
každý z nás se v budoucnu bude muset rozhodnout pro výběr té správné úsporné žárovky. Nejdůležitějším kritériem výběru je barva světla - teplá bílá, neutrální bíla nebo bílá denní světlo.

ko bulbs1

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.