• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Honeycomb™ LED Čip od Verticle Inc.

Verticle, Inc (www.verticleinc.com) Dublin, Kalifornie oznámila jako první na světě šestiúhelníkový LED čip. Honeycomb LED čip, pojmenovaný po svém šestiúhelníkovém tvaru, je vertikálně členěný, vyvinutý speciálně pro vysoce výkonné LED aplikace. Předpokládá se, že tato metoda přinese lepší světelný výkon ve srovnání s konvečními čtvercovými nebo obdélníkovými typy LED diod, řekl Dr.Mike jednatel společnosti Yoo.

Šestiúhelníkový čip LED přináší několik výhod a to z hlediska nákladů, účinnosti a profilu paprsku. První výhodou je větší počet čipů při výrobě z kruhového waferu. Čipů, může být až o 15% více než u klasických čtvercových nebo obdélníkových čipů stejné velikosti. Čip produkuje paprskový profil, který je mnohem blíže ke kruhovému tvaru s použitím objektivu v optické konstrukci. V porovnání, paprskový profil z typického čtvercového nebo obdélníkového čipu v kombinaci s kruhovou čočkou je obvykle zkreslený.

Ačkoli výhody šestihranného čipu oproti konvečním jsou obecně známé dosud byl problém ve výrobě takového čipu. Hlavním důvodem jsou obtíže při oddělování čipů. Nicméně, Verticle Inc vynalez techniku jak chemicky oddělit čipy a tato technologie je mnohem jednoduší než konveční separační techniky.

Verticle Inc. je společnost se sídlem v Silicon Valley, která má výrobní závody v Koreji. Verticle Inc se specializuje na výrobu vertikálních LED čipů pro BLU a LED osvětlení pomocí patentovaného Cu substrátu a chemické separační technologie.

 

Verticle1

 

 

Verticle2

Verticle3

Verticle4

 

 

 

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.