• DIALux evo 8.1
    DIALux evo 8.1
  • Výpočet osvětlení
    Výpočty osvětlení
  • DIALux školení
    DIALux školení

 

Školení DIALux

icons8-training-50.png

Školení softwaru DIALux a DIALux evo. Více zde.

 

Výpočty osvětlení

icons8-light-automation-50.png

Výpočty osvětlení a proslunění budov a venkovních prostor. Více zde.

 

Návrhy osvětlení

icons8-ceiling-light-50.png

Vypracování profesionálních návrhů osvětlení. Více zde.

 

Dodávky osvětlení

icons8-delivered-50.png

Špičkové produkty, které si posvítí na Vaši práci.

Philips jako první na světě rozsvicuje dálnice pomocí LED

Motoristé na jedné z nejrušnějších úseků dálnice v Nizozemsku, budou nyní moci řídit bezpečněji díky osvětlení LED.


Philips ve spolupráci s Rijkswaterstaat (RWS - holandský dálniční orgán) bylo instalováno LED osvětlení podél 7 kilometrů dálnice A44, jeden z rušných úseků, po kterých dojíždí a vyjíždí auta z Amsterdamu. Instalace by měla oficiálně začít v únoru 2011.

Věřejné orgány, jako RWS stále více hledají řešení osvětlení, které budou zaměřeny na snižování spotřeby energie a jsou v souladu s normami a standardy, které zajišťují bezpečnost pro motoristy. S ohledem na tuto skutečnost, A44 používá Philips Speedstar Led řešení, vysoce energeticky účinné svítidlo, které kombinuje jasné LED světlo s jedinečnou možností tlumení, která dynamicky snižuje světelný výkon a spotřebu energie na bezpečnou úroveň při off špičkách.

Instalace Philips na A44 ušetří 180.000 kWh za rok - ekvivalent spotřeby energie jako 50 domácností.

 

Philips-LED-A44-highway-427x284_1

O nás

Společnost Top osvětlení s.r.o. působí na trhu s osvětlením již 7 let. Za tuto dobu jsme navázali spolupráci s velice významnými společnostmi v oboru osvětlování. Provádíme jako jediní, akreditované školení softwaru DIALux a DIALux evo, dále pak výpočty všech druhů osvětlení a proslunění. Pomáháme řadě firem s výběrem toho správného dodavatele svítidel. Specialitou jsou výpočty veřejného osvětlení a přisvětlení přechodů pro chodce.  

Světelná technika je poměrně specifický technický obor, který se stále dynamicky rozvíjí a návrh osvětlení vyžaduje široký přehled a orientaci v mnoha oborech i velmi dobrou znalost technických prostředků (světelných zdrojů, svítidel atd.).

Pro simulace výpočtů využíváme profesionální velice rychlé výpočetní stroje ve spojení se softwarem DIALUX, který dokáže zaručit velice přesné a detailní výstupy i pro ty nejnáročnější klienty. Není problém vytvořit renderované obrázky nového světelného systému či dokonce video z prostor kde svítidla navrhujeme.

Svítidla, která dodáváme ve spolupráci s našimi partnery, jsou námi testována a měřena. 

Není pro nás problém navrhnout světelnou soustavu s plným řízením pomocí protokolu DALI. Dodání systému, naprogramování, uvedení do provozu či zaškolení pracovníků.

Do průmyslových prostor navrhujeme robustní a vysoce výkonná svítidla s požadovaným krytím, která jsou osazena LED čipy nejvyšší kvality a proudovými zdroji značky MEANWELL. Tato kombinace zaručuje vysoký výkon a dlouhou životnost světelné soustavy. Svítidla dodáváme jak jednotlivě tak jako kompletní instalaci na klíč.  

Návrhy, výpočty a dodávky osvětlení. Školení DIALux. DALI řízení.