DIALux evo 8.0 je nová verze softwaru od společnosti DIAL pro návrh osvětlení

dialux 8

Je čas na nové možnosti návrhu a jeho zpracování. Návrhář osvětlení je často vystaven výzvám navrhnout jednoduchou budovu s individuálními místnostmi, rychle a efektivně. Společnost DIAL právě pro tyto případy přichází z řadou novinek v nové verzi.


Návrh s pomocí obrázku


Návrhář osvětlení nemá vždy přístup k DWG plánům. V nové verzi DIALuxu bude možné použít jako podklad místo DWG obyčejný obrázek. Stačí obrázek ve formátu jpg, bmp nebo png a správně určit měřítko výkresu. Navíc obrázky z pdf plánů nebo Google map můžou být jednoduše importovány použitím speciálního nástroje v DIALux evo 8.0. Přidají se také funkce pro návrh místností. Místnost můžete tvořit bez zadávání venkovních stěn, to udělá automaticky dialux za Vás. Dále ji nyní možné zadávat přímo délky a úhly.

csm New Version of DIALux evo 8 Body 1d41d85a73

 

 

Rychlé zadávání rozměrů a orientace


S DIALux evo 8.0 je možné umístit referenční bod pro každý pohled. Vlastnosti svítidel jsou nyní prezentovány s větším detailem, což umožní lepší výběr svítidla.
Poslední a nejnovější verze DIALux evo bude k dispozici pomocí letáku z výstay Light and Building 2018 a poté také přímo z našich stránek od dubna 2018.