Nová LED LUXEON Rubix umožňuje dosáhnout CRI 96-98 v celém rozsahu CCT v barevných řešeních pro zábavní průmysl, jeviště a studia

Společnost Lumileds přidala do rodiny vysoce výkonných LED LUXEON Rubix, svou osmou barvu, která umožňuje vícebarevným řízeným systémům produkovat bílé světlo s velmi vysokým CRI, které je tak důležité v zábavním osvětlení. Přidání azurové LED vyplňuje v systému významnou mezeru mezi modrou a zelenou vlnovou délkou a je příčinou výrazného zvýšení CRI.

"Azurová LED poskytuje přesně ten rozsah vlnových délek, který je nezbytný pro posunutí bílého světla na další úroveň v zábavním osvětlení," řekl LP Liew, Senior Product Marketing Manager ve společnosti Lumileds. "Velikost, výkon a barevné možnosti jsou hnacím motorem nových návrhů a nápadů v oblasti zábavního osvětlení. Díky azurovým barvám v portfoliu LUXEON Rubix máme k dispozici malé rozměry, výkon a barvy, které zajistí, že se nemusíte spokojit s dostatečně dobrým bílým světlem."

 

LUXEON Rubix je vysoce výkonná LED dioda o rozměrech 1,4 mm x 1,4 mm s 3 ampéry : Azurová, modrá, královská modrá, červená, PC jantarová, limetková, zelená a 5700K bílá v 3 Amp, 1414 balení. Celé portfolio LUXEON Rubix je již dnes dostupné prostřednictvím distribučních partnerů společnosti Lumileds.